Sophos Hakkında

Sophos

Bilişim teknolojilerindeki güvenlik ürünleri sizi güvence altına almak isterken, mevcut yapınızı daha karmaşık hale getiriyor. Bu durum ise bilişim teknolojilerindeki yapıların kontrolünü zorlaştırıyor. Sophos tüm bu karmaşıklığı ortadan kaldırarak sizin için en yüksek korumayı sağlamayı amaçlıyor.

Yaklaşık 30 yıl öncesine dayanan serüven, antivirüs ve şifreleme ürünlerinin üretilmesi ile başladı. Bugün ise 150 farklı ülkede; Pixar, Under Armour, Xerox, Ford, Avis ve Toshiba gibi ünlü firmalarında arasında bulunduğu 100.000 kurum ve kuruluş ayrıca 100 milyondan fazla kullanıcıya siber güvenlik çözümleri sunuyor. Son nokta kullanıcısı ve ağ güvenliği çözümleri, senkronize güvenlik teknolojisiyle günümüz siber tehditlerine karşı mükemmel bir çözüm!

Sophos
Sophos

“Güvenliğinizi kolayca sağlayın” prensibiyle yola çıkan Sophos, her geçen gün takibi zorlaşan bilişim teknoloji ağlarının karmaşıklığını güvenlikten ödün vermeden ortadan kaldırmaya çalışıyor. Doğru bir güvenlik stratejisiyle tüm cihazlarınızı tam anlamıyla koruyor.

HER TEHDİT İÇİN BİR ÇÖZÜM VAR!

Mükemmel ötesi ürünleriyle, dizüstü bilgisayarlarınızdan sanal sunucularınıza, web ve e-posta trafiğinizden mobil cihazlarınıza, ağ sistemlerinizden erişim noktalarına kadar her bilişim teknoloji güvenliği ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca, diğer firmaların yapamayacağı kadar sade arayüz ile tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı çözmeye hazır! Hemde senkronize olarak! Sophos tarafından ortaya çıkan senkronize güvenlik ile sistemleriniz birbiriyle haberleşir ve var ise üzerinde bulundurdukları tehditleri bir diğer sisteme bildirirler. Böylece çok yönlü koruma sağlanmış ve ağınız tam anlamıyla korunmuş olur.

CYBEROAM DEĞİL SOPHOS!

Her geçen gün bünyesine kattığı dünya devi bilişim güvenlik çözümü üreticilerinin arasına artık Cyberoam’da dahil! Sophos firması 2014 senesinde Cyberoam firmasını satın alarak kendi güvenlik duvarını çıkartmak için Cyberoam yaşam döngüsünü kullanmıştır. Yalnız kendi çekirdeğini 17 sürümüyle piyasaya sürmüş ve bu sürümle birlikte Ar-Ge çalışmalarına hızla devam etmiştir. Her geçen gün eklediği kendine özgü özellikler ile güvenlik dünyasında hep bir adım önde olmuştur.

RAKİPLERİNDEN BİR ADIM ÖNDE

Son kullanıcıların isteklerine cevap verirken ev kullanıcılarına sağladığı Sophos Home Ücretsiz Antivirüs kampanyası ile hiçbir dev güvenlik üreticisinin yapmadığını yapıyor. Gartner liderler listesinde son nokta korumasında zirvede yer alarak tüm güvenlik testlerinden başarıyla geçiyor. Tüm bu başarıların arkasındaki dev firma, araştırma & geliştirmelerini yaparken güvenlikten asla taviz vermiyor!

Sophos Hakkında&rdquo hakkında 1 yorum

  1. Bilişim sektöründe bu tarz profesyonel uygulamaların ülkemizde gelişim göstermesi iyiye alamet gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir